Kotek Mamrotek Gdańsk

Kasprowicza

Przyjaźni

Leszczynowa 90a/u3 - grupa A

Żłobek Kotek Mamrotek

POBIERZ ROZKŁAD DNIA

Zabawy ruchowe

Kotek Mamrotek Gdańsk

Prace plastyczne

Kotek Mamrotek Gdańsk

Język angielski (2 x w tygodniu)

Kotek Mamrotek Gdańsk

Zabawy na świeżym powietrzu

Kotek Mamrotek Gdańsk

...i masa innych atrakcji

Kotek Mamrotek Gdańsk
Kotek Mamrotek Gdańsk

Nauka przez zabawę

RAMOWY ROZKŁAD DNIA

nasze zalety

Co oferujemy?

imprezy tematyczne

teatrzyki

różnorodność zajęć dodatkowych

wykfalifikowana kadra

własna kuchnia

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami!

Zadaj pytanie

Formularz

KONTAKTOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Punkt Opieki Kotek Mamrotek Martyna Klaus-Kowalska.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

O NAS

Grupa A - Kotek Mamrotek

Żłobek Gdańsk

Pierwsza placówka „Kotek Mamrotekna ul. Leszczynowej powstała w maju 2015 roku i od tego momentu cała "kotkowa” ekipa stara się nieustannie wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców, ale przede wszystkim dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat. „Kotkowe opiekunki” podchodzą do swojej pracy profesjonalnie i z sercem, tak, aby każdy z podopiecznych nie odczuwał braku rodzica. W żłobku dzieci przebywają średnio od 6 do 9 godzin dziennie, a to dla małego człowieka bardzo dużo czasu – 1/3 lub nawet 1/2 aktywnego czasu dnia, dlatego każde dziecko ma zapewnioną taką opiekę, aby czuło się jak w domu. Opiekunki podchodzą do dzieci indywidualnie, ponieważ każde dziecko ma inny charakter, przyzwyczajenia i potrzeby. Dodatkowo proponujemy wiele zajęć rozwijających wyobraźnię i potencjał dziecka – bo dziś żłobek nie pełni już tylko funkcji opiekuńczej, ale duży nacisk w tego typu placówkach kładzie się również właśnie na wszechstronny rozwój dziecka. Wiele ze wspomnianych zajęć to nasza wewnętrzna inicjatywa, ale często odwiedzają nas także specjaliści z zewnątrz. Mamy między innymi zajęcia tj. język angielski (2 x w tygodniu), tańce, rytmikę, dogoterapię i dramasensorykę. Korzystamy  z zamkniętego, bezpiecznego placu zabaw, gdzie podopieczni integrują się z dziećmi mieszkającymi na osiedlu. Niestraszna nam brzydka pogoda- spacerujemy często.

Nasza placówka jest kameralna (grupa 15-osobowa), bezpieczna, miła dla oka i interesująca dla dzieci. Zapewniamy naszym podopiecznym zdrowe, odpowiednio dobrane do ich wieku oraz potrzeb posiłki (własna „mobilna” kuchnia). W „Kotku Mamrotku” maluszki uczą się funkcjonować w grupie, zawierają pierwsze znajomości, razem bawią się, obserwują siebie nawzajem, dzielą się zabawkami. Jak zgłaszają rodzice, idąc do przedszkola, „kotkowe dzieci” bardzo dobrze adaptują się do nowych warunków. Pobyt w żłobku sprawia, że dzieci są bardziej śmiałe i odważne, potrafią w sposób wyraźny sprecyzować swoje potrzeby.

Dla wszystkich w „Kotku Mamrotku” uśmiech i dobro dziecka są najważniejsze!!!

 

O nas

Cennik

Galeria

Ważne i przydatne

linki

Lokalizacje

oraz fanpage na Facebooku

Godziny otwarcia

Żłobków i Klubów Dziecięcych

 

Poniedziałek: 6.30 – 17.00

Wtorek: 6.30 – 17.00

Środa: 6.30 – 17.00

Czwartek: 6.30 – 17.00

Piątek: 6.30 – 17.00

Sobota/ Niedziela: Nieczynne

Punkt Opieki Kotek Mamrotek

Martyna Klaus-Kowalska

504 904 016

kotekmamrotek1@gmail.com

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni